دیدار و بازدید عالی ترین مقام فرهنگی قوه قضائیه از معاونت فرهنگی دادگستری کل استان کرمانشاه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی قوه قضاییه به نقل از دادگستری کرمانشاه، حجت الاسلام و المسلمین دکتر صادقی معاونت فرهنگی قوه قضائیه از معاونت فرهنگی دادگستری کل استان کرمانشاه بازدید و با کارکنان این معاونت دیدار کرد.
دکتر صادقی که در معیت دکتر عدالت خواه رئیس کل دادگستری در معاونت فرهنگی حضور یافتند به بیان دیدگاههای خود در حوزه فرهنگ و همچنین فعالیت های فرهنگی دادگستری کل استان کرمانشاه پرداخت.
ایشان فرهنگ را از راههای پیشرفت و تعالی یک جامعه دانست و پرداختن به آن را از جمله مقولاتی دانست که ضرورت انکار ناپذیر است.
معاون فرهنگی قوه قضائیه در ادامه با اشاره به فعالیت های فرهنگی دادگستری کل استان کرمانشاه افزود: دادگستری استان کرمانشاه از جمله دادگستری هایی است که هم از نظر برنامه های ابلاغی از مرکز و هم از نظر برنامه های ابتکاری پیشرو بوده است و این مهم به دلیل چهره فرهنگی مدیریت ارشد استان در دستگاه قضائی است.
وی پس از توضیحاتی در خصوص فرم ارزیابی فرهنگی که از سوی معاونت فرهنگی قوه قضائیه به دادگستری استان ها ابلاغ شده است آن را حاوی معیارهای و سنجه هایی دانست که از طریق آن می توان فعالیت های فرهنگی در استان ها را رصد کرد و حوزه های قضائی برتر را از نظر فرهنگی شناخت و معرفی کرد.
پیش از سخنان معاونت فرهنگی قوه قضائیه ، دکتر عدالت خواه رئیس کل دادگستری گزارشی از فعالیت های فرهنگی انجام شده طی یکسال گذشته را با مستندات موجود ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *